Widzowie Kaftanna

Forum dla widzów Kaftanna


#1 2014-12-05 18:49:07

 Arshenik

Nowy użytkownik

43140344
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2014-12-05
Posty: 3
Punktów :   

Arshenik

Ahoj,

Na imię mi Daria, ale w internetach można mnie znaleźć pod pseudonimem Arshenik, ewentualnie Lestacya. Członkiem grupy na twarzoksiążce, jak i widzem Kaftanna jestem od bardzo niedawna - może jakiś miesiąc.

Co o mnie?
Mam 24 lata, niedługo stuknie mi 25. Skończyłam jedne studia, jestem w trakcie kończenia drugich oraz studium podyplomowego, pracuję.
Wolny czas ("hehe") spędzam praktycznie zawsze przy komputerze, i to (jak się domyślacie) nie tylko ze względu na pracę/studia. Jestem wielką fanką mmorpg i takim grom najczęściej poświęcam swoją uwagę. Przez nie straciłam 2 lata życia (i 2 lata studiów przy okazji) kiedy to nawet zapominałam jeść. Nałóg straszny, nie polecam.
Teraz raczej w nic nałogowo nie gram - nie mam czasu. Czasem odpalę Ligę Legend, czasem Archeage. Planuję wrócić do Aiona (aczkolwiek temat budzi we mnie wiele kontrowersji, bo to był właśnie powód oblania studiów).
Co jeszcze?
Byłam fanką m&a - teraz raczej trudno mnie nią nazwać, bo nie śledzę żadnego tytułu i daaaawno nic nie widziałam/czytałam.
Co do muzyki to preferują cięższe brzmienia, szczególnie folkmetalowe. Ale tutaj też nie jestem na bieżąco - ograniczyłam się do radia w pracy, ewnetualnie do randomowych kawałków, które gdzieś tam podsłyszałam - nic konkretnego.

Tyle chyba.
Uszanowanko.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pggs.pun.pl www.zse-chorzow.pun.pl www.narodowo.pun.pl www.pokemon-adventures.pun.pl www.narutoprzygoda.pun.pl