Widzowie Kaftanna

Forum dla widzów Kaftanna

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2014-12-08 19:48:20

 Dewiantka

Nowy użytkownik

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2014-12-08
Posty: 1
Punktów :   

Serwus!

Bry wieczór, z tej strony Ania Znajomi mówią na mnie Ruda. Stąpam po tym łez padole już ponad 23 lata, a mentalnie nadal jestem na poziomie przedszkolaka...

Odchodząc od tematu mojej (nie)dojrzałości emocjonalnej: jestem studentką czwartego roku filologii angielskiej i co za tym idzie powoli zabieram się za pisanie pracy magisterskiej - czyt. robię wszystko poza pisaniem pracy magisterskiej ;p Nałogowo oglądam seriale wszelkiej maści, ciekawym filmem także nie pogardzę (oglądam głównie horrory i wszelkiego rodzaju twory ryjące czachę) i od czasu do czasu pogrywam na moim Xboksie. Poza tym zatrważającą ilość czasu spędzam na YouTubie przyjmując niezdrowe dawki let's playów i vlogów. A jak już uda mi się oderwać od komputera to lubię sobie poczytać, ubóstwiam Pratchetta, Kinga, Sapkowskiego i Christie. Fascynują mnie także biografie i autobiografie.

I najważniejsze: dzień bez muzyki, to dzień stracony, dlatego też ja i mój odtwarzacz tworzymy organizm symbiotyczny Słucham głównie brzmień okołorockowych z lat 70. i 80. ubiegłego wieku, co nie znaczy, że skreślam wszystkich współczesnych wykonawców i inne gatunki, wręcz przeciwnie - dzięki YT odkryłam wielu niesamowicie utalentowanych ludzi, którzy tworzą muzyczne arcydzieła. Ostatnio trafiłam na kanał-perełkę o nazwie ScottBradleeLovesYa, na którym znaleźć można mnóstwo fantastycznych coverów hitów ostatnich lat, ale w aranżacji retro, serdecznie polecam

Mogłabym jeszcze tak lać wodę (ach, czego to studia potrafią nauczyć), ale myślę, że wystarczy Wam mojego biadolenia

Offline

 

#2 2014-12-25 23:27:59

 Admin

Admin Risania

Skąd: Wejherowo
Zarejestrowany: 2014-12-05
Posty: 13
Punktów :   

Re: Serwus!

Witamy, witamy :> Zainteresowałaś mnie swoim kierunkiem studiów

Spędzanie dnia na yt oglądając mnóstwo filmików - czuję się jakbym czytała o sobie o.o

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narodowo.pun.pl www.zse-chorzow.pun.pl www.ewosih-forum.pun.pl www.pokemon-adventures.pun.pl www.pggs.pun.pl