Widzowie Kaftanna

Forum dla widzów Kaftanna


  • Index
  •  » Filmy
  •  » Co ostatnio oglądałem/łam

#1 2014-12-05 18:33:34

jokerssmileisyourdream

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-05
Posty: 27
Punktów :   

Co ostatnio oglądałem/łam

Jak wyżej, piszemy co ostatnio udało nam się obejrzeć.

Ja miałem przyjemność a może i nie oglądać horror[?] pt : the TUSK


Some men aren't looking for anything logical, like money. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.

Offline

 

#2 2014-12-05 18:39:35

 ScarecrowR13

Użytkownik

Skąd: Nowe Miasteczko
Zarejestrowany: 2014-12-05
Posty: 37
Punktów :   
WWW

Re: Co ostatnio oglądałem/łam

"Zielona mila". Czułem się dziwnie nie znając filmu, który przez niektórych już jest nazywany klasykiem, ale jakoś nie specjalnie mnie zachwycił. Trochę Disneyowski podział na dobrych i złych, aż kłuł w oczy. Zawiodłem się, ale to możliwe że przez zbytnie oczekiwania. Film nie jest zły, ale nie jest też tak dobry jak go malują.

Offline

 

#3 2014-12-05 18:42:09

jokerssmileisyourdream

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-05
Posty: 27
Punktów :   

Re: Co ostatnio oglądałem/łam

ScarecrowR13 napisał:

"Zielona mila". Czułem się dziwnie nie znając filmu, który przez niektórych już jest nazywany klasykiem, ale jakoś nie specjalnie mnie zachwycił. Trochę Disneyowski podział na dobrych i złych, aż kłuł w oczy. Zawiodłem się, ale to możliwe że przez zbytnie oczekiwania. Film nie jest zły, ale nie jest też tak dobry jak go malują.

Stanowczo bardziej polecam książke na podstawie której został nakręcony ten film. A film jak na tamte lata to kawał dobrej roboty .


Some men aren't looking for anything logical, like money. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.

Offline

 

#4 2014-12-05 18:47:40

 ScarecrowR13

Użytkownik

Skąd: Nowe Miasteczko
Zarejestrowany: 2014-12-05
Posty: 37
Punktów :   
WWW

Re: Co ostatnio oglądałem/łam

Książkę czytałem, ale bardzo dawno temu(jak miałem jakieś 8-9lat) i nie bardzo coś z niej pamiętam więc opierałem się w ocenie tylko na fabule zbudowanej w filmie, a ta wybitna nie była.

Offline

 

#5 2014-12-05 18:53:53

 Arshenik

Nowy użytkownik

43140344
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2014-12-05
Posty: 3
Punktów :   

Re: Co ostatnio oglądałem/łam

Potwierdzam - film ie przypadł mi do gustu w ogóle. A jako fanka Stephena Kinga książkę polecam.

Offline

 

#6 2014-12-06 14:42:36

jokerssmileisyourdream

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-05
Posty: 27
Punktów :   

Re: Co ostatnio oglądałem/łam

Never Sleep Again The Elm Street Legacy - przepiękny chwytający za serce dokument o Freedym


Some men aren't looking for anything logical, like money. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.

Offline

 

#7 2014-12-06 17:31:32

 ScarecrowR13

Użytkownik

Skąd: Nowe Miasteczko
Zarejestrowany: 2014-12-05
Posty: 37
Punktów :   
WWW

Re: Co ostatnio oglądałem/łam

Ludu... :O tworzą dokumenty o "Koszmarze z ulicy wiązów", a ja nawet oryginału nie widziałem całego tylko tak przelotem. xd Za to wszystkie części "Piątek 13-stego" widziałem razem z pojedynkiem Jasona z Freddym.

Offline

 

#8 2014-12-07 15:47:36

jokerssmileisyourdream

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-05
Posty: 27
Punktów :   

Re: Co ostatnio oglądałem/łam

ScarecrowR13 napisał:

Ludu... :O tworzą dokumenty o "Koszmarze z ulicy wiązów", a ja nawet oryginału nie widziałem całego tylko tak przelotem. xd Za to wszystkie części "Piątek 13-stego" widziałem razem z pojedynkiem Jasona z Freddym.

Freedy to podstawa podstaw. Stanowczo lepszy niż Halloween czy Piątek ( chodz te tez uwielbiam ).
Ma w sobie coś innego. "it's prime time bitch".
Jeśli nie chcesz nadrabiać całości koniecznie oglądnj 3 część. Dream Warriors najlepsza wg mnie


Some men aren't looking for anything logical, like money. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.

Offline

 

#9 2014-12-07 18:29:10

 ScarecrowR13

Użytkownik

Skąd: Nowe Miasteczko
Zarejestrowany: 2014-12-05
Posty: 37
Punktów :   
WWW

Re: Co ostatnio oglądałem/łam

Nie zgubię się w fabule bez wcześniejszych części? Chciałbym poznać genezę Freediego.

Offline

 

#10 2014-12-07 18:36:01

jokerssmileisyourdream

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-05
Posty: 27
Punktów :   

Re: Co ostatnio oglądałem/łam

Możesz spokojnie obejrzeć 3 częśc akurat tam jest orgins


Some men aren't looking for anything logical, like money. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.

Offline

 

#11 2014-12-07 18:45:18

 Schizaa

Nowy użytkownik

Skąd: Skarżysko
Zarejestrowany: 2014-12-07
Posty: 4
Punktów :   

Re: Co ostatnio oglądałem/łam

Ostatnio oglądałem 3 części "Igrzysk Śmierci". Pojechałem na maraton nocny do kina i osobiście czułem troszeczkę niesmak co do "Kosogłosa cz.1". Nie wiem czemu ale dla mnie był troszeczkę nudny.
Oglądałem również "Annabelle" "Internat" "Kolekcjoner". Są to niby horrory, ale tak na prawdę to żaden z nich mnie nie uraczył dawką adrenaliny, gdzie czuje się strach. "Internat" - według mnie kompletna klapa, która nie wnosi nic do gatunku horroru, "Kolekcjoner" - dużo krwi, nawet ciekawa fabuła, ale również dla mnie nie był to ciekawy horror. Teraz trochę o "Annabelle", oglądając "Obecność" bardzo mi się podobało, klimat itp. co do "Annabelle", hmm.. sam nawet nie wiem co powiedzieć. Tylko niektóre sceny potrafiły podnieść ciśnienie, ale film bardzo przewidywalny. To tyle z moich opinii jeżeli coś jeszcze obejrzę to na pewno podzielę się z Wami moimi przemyśleniami

Offline

 

#12 2014-12-08 10:22:47

jokerssmileisyourdream

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-05
Posty: 27
Punktów :   

Re: Co ostatnio oglądałem/łam

Borderlands
The Town That Dreaded Sundown


Some men aren't looking for anything logical, like money. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.

Offline

 
  • Index
  •  » Filmy
  •  » Co ostatnio oglądałem/łam

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narodowo.pun.pl www.pggs.pun.pl www.ewosih-forum.pun.pl www.pokemon-adventures.pun.pl www.narutoprzygoda.pun.pl