Widzowie Kaftanna

Forum dla widzów Kaftanna

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

  • Index
  •  » Filmy
  •  » Lista filmów mocno "ekscentrycznych".

#1 2014-12-08 17:21:34

 ScarecrowR13

Użytkownik

Skąd: Nowe Miasteczko
Zarejestrowany: 2014-12-05
Posty: 37
Punktów :   
WWW

Lista filmów mocno "ekscentrycznych".

Kilka osób było zainteresowanych moimi jak to padło na grupie stwierdzenie "fetyszystycznymi" filmami, więc stwierdziłem że skoro tam nie wypada mi podawać takich tytułów(dziewczyny by mnie chyba wykastrowały jak bym znowu z nimi tak wyskoczył ) to stworzyłem tutaj specjalny temat na takie filmy. Podawajcie też swoje tytuły.

UWAGA: TYTUŁY PODANE W TYM TEMACIE NIE SĄ ODPOWIEDNIE DLA OSÓB NIELETNICH! OGLĄDASZ JE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ NIEZALEŻNIE OD WIEKU!

Zapraszam na seans pod hasłem "mrok, cierpienie i ogólna rozpacz w ciapki… "

$"Ludzka stonoga" i "Ludzka stonoga 2" - klasyka, nie ma co się rozpisywać, nadmienię tylko że nadchodzi 3 i ostatnia część.
$"Zęby" i ich japońska wersja(imho lepsza) "Kiseichuu: kiraa pusshii" - filmy o zębach i waginach. Co tu dużo pisać.
$"Rekinado" - rekiny i tornado, mistrzowskie kino akcji klasy Z.
$"Piraniokonda" - Part snake! Part Fish! All killer!
$"Zombeavers" - zombie! Bobry! Zombie bobry! To po prostu musi być dobry film, co nie?
$"August Underground's Mordum" - film o zwyrodnialcach. <3
$"Kret" - dziwność wybitna.
$"Salo, czyli 120 dni Sodomy" - kolejna klasyka. Film o... orgii.
$"Różowe Flamingi" - wojna 2 rodzin o tytuł najobrzydliwszej.
$"Srpski film" - klasyk, nie ma co się rozpisywać.
$"Hiszpański cyrk" - film od, którego zacząłem swoją przygodę z tego typu filmami. Film opowiada o "smutnym klaunie" oraz perypetiach całej cyrkowej rodzinki. Film ten otrzymał Srebrnego Lwa i Złotą Osellę za najlepszy scenariusz na 67 Międzynarodowy Festiwalu Filmowym w Wenecji, co jest renomom samom w sobie.
$"Mordercza opona" - opona posiadająca zdolności parapsychologiczne z obsesją na punkcie pewnej kobiety...
$"Pięść Jezusa" - Jezus i Judasz vs. Zombie! Sympatyczna krótkometrażówka.
$"Funny Games" - festiwal naigrywania się z widza rządnego przemocy.

Na razie to tyle. Nie pamiętam wielu tytułów. Listę będę uzupełniał o tytuły, które zapomniałem i te, które dopiero obejrzę.

MIŁEGO SEANSU! :3

Ostatnio edytowany przez ScarecrowR13 (2014-12-29 00:08:02)

Offline

 

#2 2014-12-08 17:38:41

jokerssmileisyourdream

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-05
Posty: 27
Punktów :   

Re: Lista filmów mocno "ekscentrycznych".

rozkminiając twojego posta z tych tytułów co tu podałeś do ekscentrycznych zaliczyłbym raczej tylko
serpsi film, august ale rozumiem sam sens topica
a wiec ja moge dodać
Człowiek słoń.
Głowa do wycierania.
nowa wersja Martwego zła.
dom 1000 trupów
Munholland Drive
opona.
to tak na szybko mi przychodzi do głowy.


Some men aren't looking for anything logical, like money. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.

Offline

 
  • Index
  •  » Filmy
  •  » Lista filmów mocno "ekscentrycznych".

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zse-chorzow.pun.pl www.pggs.pun.pl www.narodowo.pun.pl www.narutoprzygoda.pun.pl www.pokemon-adventures.pun.pl